Flexible nga Solar Panel 105W 20V PERC– Magaan ug Malungtaron 260304
Deskripsyon sa produkto
Uban sa talagsaon nga teknolohiya sa pagputos sa mga sangkap sa pagduko, ang istruktura niini lig-on, ang kurbada sa pagduko hangtod sa 270°/m, gaan, magamit alang sa pag-instalar sa kurbadong nawong, nga nagpauswag sa gahum sa pag-instalar. Ang nawong giputos sa materyal nga ETFE, nga kontra-UV, kontra-kaagnasan, nga adunay mas lig-on nga resistensya sa panahon ug mas taas nga kinabuhi sa serbisyo.
Ang mga solar cell mahimong mapilian gikan sa PERC o TOPCON.
Mga pangunang bahin
-
Teknolohiya nga gisagolan og GalliumGipauswag nga kahusayan sa pagsuhop sa kahayag alang sa mas taas nga kahusayan sa pagkakabigMas ubos nga LCOE ug BOSMagaan nga disenyo nga adunay transparent nga likod nga panel para sa sayon nga pag-instalar ug nakakunhod nga gasto sa BOS.Ang gahum sa module kasagarang madugangan og 5-25%, nga moresulta sa dakong pagkunhod sa LCOE.Proteksyon batok sa PID/Low LIDMas gamay nga mga epekto sa Hot Spot ShadingMas ubos nga koepisyent sa temperatura
Mga Parameter sa Produkto
Materyal sa Ibabaw
| Mga mekanikal nga parametro | |
| Konpigurasyon sa mga selula | 4×16 |
| Kahon sa junction | Single-cell junction box, Usa ka diode |
| Mga Kable sa Output | 4mm², Ang positibo ug negatibo nga mga elektrod parehong 400 mm |
| Materyal sa Ibabaw | |
| Frame | Walay frame |
| Timbang nga putot | 2.9Kg |
| Gidak-on | 1420×710×2mm |
| Mga parametro sa pasundayag sa kuryente | |
| Tipo sa selula | PERC Monocrystalline |
| Modelo | GGFM-YWSS190-20A |
| Sumbanan nga gahum | 190W |
| Kinatas-ang boltahe (Vmp) | 19.5V |
| Kinatas-ang Kuryente (Imp) | 9.67A |
| Boltahe sa Bukas nga Sirkito | 24.17V |
| Kuryente sa Short Circuit | 10.51A |
| Mga sukdanan sa pagsulay | STC: AM1.5 1000W/m² 25℃ |
| Mga parameter sa pagtrabaho | |
| OTR | - 40℃— +80℃ |
| Pagtugot sa Gahum | ±2% |
| Boltahe sa Sistema | DC1000V |
| Pinakataas nga rating sa piyus | 20A |
| Nominal nga temperatura | 45±2℃ |
| Klase sa Kaluwasan | Klase 2 |
| Rating sa resistensya sa sunog | Klase C |
| Kapasidad sa pagkarga | |
| Karga nga estatiko sa atubangan | 3600Pa |
| Likod nga static nga karga | 2400Pa |
| Pagsulay sa Epekto sa Ulan-yelo | Diametro: 25mm, Katulin sa epekto: 23m/s |
| Koepisyent sa temperatura | |
| TC Power | - 0.30%/℃ |
| Boltahe sa TC | - 0.28%/℃ |
| TC Current | +0.05%/℃ |
Pagpakita sa Produkto

Pangutana Karon!
Alang sa mga pangutana bahin sa among mga produkto o listahan sa presyo, palihug ibilin ang imong email kanamo ug kami mokontak kanimo sulod sa 24 oras.








