0102030405
King kong NC Series Solar Panels 300W 20V PERC 260302
Deskripsyon sa produkto
Ang Kingkong EC series gilangkoban sa standard monocrystalline photovoltaic modules nga adunay TOPCON solar cells, nga nagdugang sa power output kada unit area. Gitukod gamit ang tempered glass ug aluminum alloy frame, kini nga mga lig-on nga module nagtanyag og lig-on nga mekanikal nga performance ug naglihok nga lig-on sa lain-laing mga palibot nga adunay taas nga efficiency. Nagpakita usab kini og gamay nga power degradation—nga nagpabilin sa labing menos 90% sa inisyal nga output human sa 10 ka tuig ug 80% human sa 20 ka tuig. Uban sa maayo kaayong kasaligan ug dugay nga performance, kini sulundon alang sa lain-laing mga aplikasyon.
Mga Parameter sa Produkto
| Mga mekanikal nga parametro | |
| Konpigurasyon sa mga selula | 5×8×2 |
| Kahon sa junction | Split-type nga junction box,Ttulo ka diodenga |
| Mga Kable sa Output | 4mm², Ang positibo ug negatibo nga mga elektrod parehong 300 mm |
| Matang sa Bildo | 3.2mm Tempering、Ultra puti |
| Frame | Anodized nga aluminum alloy nga bayanan |
| Timbang nga putot | 16.3Kg |
| Gidak-on | 1510*970*35mm |
| Mga parametro sa pasundayag sa kuryente | |
| Tipo sa selula | TOPCON Monocrystalline |
| Modelo | GSMO-YWET300-20A |
| Sumbanan nga gahum | 300W |
| Kinatas-ang boltahe (Vmp) | 22.01V |
| Kinatas-ang Kuryente (Imp) | 13.63A |
| Boltahe sa Bukas nga Sirkito | 26.41V |
| Kuryente sa Short Circuit | 14.23A |
| Mga sukdanan sa pagsulay | STC: AM1.5 1000W/m² 25℃ |
| Mga parameter sa pagtrabaho | |
| OTR | - 40℃— +80℃ |
| Pagtugot sa Gahum | ±2% |
| Boltahe sa Sistema | DC1000V |
| Pinakataas nga rating sa piyus | 25A |
| Nominal nga temperatura | 45±2℃ |
| Klase sa Kaluwasan | Klase 2 |
| Rating sa resistensya sa sunog | Klase C |
| Kapasidad sa pagkarga | |
| Karga nga estatiko sa atubangan | 3600Pa |
| Likod nga static nga karga | 2400Pa |
| Pagsulay sa Epekto sa Ulan-yelo | Diametro: 25mm, Katulin sa epekto: 23m/s |
| Koepisyent sa temperatura | |
| TC Power | - 0.30%/℃ |
| Boltahe sa TC | - 0.28%/℃ |
| TC Current | +0.05%/℃ |
Pagpalapad sa Produkto
Samtang ang istruktura sa enerhiya sa kalibutan nagpadali sa pagbag-o niini padulong sa kalimpyo ug ubos nga carbonization, ang industriya sa photovoltaic (PV), isip kinauyokan nga haligi sa renewable energy, misulod sa usa ka kritikal nga siklo sa teknolohikal nga pag-usab-usab. Ang teknolohiya sa TOPCon (Tunneling Oxide Passivated Contact) nahimong hingpit nga mainstream sa natad sa photovoltaic cell tungod sa komprehensibo nga mga bentaha niini sa taas nga kahusayan, kalig-on ug ekonomiya. Sumala sa forecast sa TrendForce, sa katapusan sa 2025, ang kapasidad sa produksiyon sa TOPCon cell moabot sa mga 967GW, nga nagkantidad sa 83% sa kinatibuk-ang kapasidad sa produksiyon sa cell sa kalibutan, nga adunay aktuwal nga output nga mga 580GW. Sukad sa Marso 2025, ang proporsyon sa TOPCon sa output sa photovoltaic cell sa China nakaabot sa taas nga 86.9%, nga milabaw sa ubang mga teknikal nga ruta. Kami lawom nga nalambigit sa natad sa photovoltaic, nga nagpunting sa R&D, produksiyon ug pag-customize sa mga non-standard nga solar panel sa TOPCon. Nagsalig sa pinakabag-ong mga kalampusan sa teknolohiya sa industriya pagkahuman sa Hunyo 2025, among gilapas ang mga limitasyon sa mga estandardisadong produkto ug naghatag og mga solusyon sa photovoltaic nga gipahaom alang sa mga kustomer sa tibuok kalibutan nga adunay lain-laing mga senaryo ug panginahanglan.
Pangutana Karon!
Alang sa mga pangutana bahin sa among mga produkto o listahan sa presyo, palihug ibilin ang imong email kanamo ug kami mokontak kanimo sulod sa 24 oras.








