Mga Flexible nga Solar Panel 45W para sa RV GGFM-NBSS45-20A PERC 260303
Deskripsyon sa produkto
Ang mga solar panel sa Dream series naggamit sa pinakabag-ong teknolohiya sa encapsulation patent sa GO solarv aron mapalambo ang integridad sa solar panel. Kini gahi kaayo, gaan, dili daling madaot sa kakurat, ug maayo kaayo nga mosuhop sa kainit. Human sa encapsulation, ang mga DREAM panel motimbang lang og 40% ngadto sa 50% sa samang power glass-encapsulated panels, nga naghimo niini nga angay gamiton sa mga RV solar power system. Gipakita sa mga pagsulay nga bisan kon i-install sa atop sa usa ka sakyanan nga nagdagan sa taas nga gikusgon ug nakasinati og grabe nga mga pag-uyog, ang mga solar panel sa Dream series dili makahimo og tinago nga mga liki sa dugay nga paggamit.
Mga pangunang bahin
-
Teknolohiya nga gisagolan og GalliumGipauswag nga kahusayan sa pagsuhop sa kahayag alang sa mas taas nga kahusayan sa pagkakabigMas ubos nga LCOE ug BOSMagaan nga disenyo nga adunay transparent nga likod nga panel para sa sayon nga pag-instalar ug nakakunhod nga gasto sa BOS.Ang gahum sa module kasagarang madugangan og 5-25%, nga moresulta sa dakong pagkunhod sa LCOE.Proteksyon batok sa PID/Low LIDMas gamay nga mga epekto sa Hot Spot ShadingMas ubos nga koepisyent sa temperatura
Mga Parameter sa Produkto
Materyal sa Ibabaw
| Mga mekanikal nga parametro | |
| Konpigurasyon sa mga selula | 4×16 |
| Kahon sa junction | Single-cell junction box,Duha ka diode |
| Mga Kable sa Output | 4mm², Ang positibo ug negatibo nga mga elektrod parehong 900 mm |
| Matang sa Bildo nga | |
| Frame | Anodized nga aluminum alloy nga bayanan |
| Timbang nga putot | 12.6Kg |
| Gidak-on | 1567*553*30mm |
| Mga parametro sa pasundayag sa kuryente | |
| Tipo sa selula | TOPCON Monocrystalline |
| Modelo | GSMO-YWET250-20A |
| Sumbanan nga gahum | 261W |
| Kinatas-ang boltahe (Vmp) | 20.36V |
| Kinatas-ang Kuryente (Imp) | 12.82A |
| Boltahe sa Bukas nga Sirkito | 21.80V |
| Kuryente sa Short Circuit | 13.37A |
| Mga sukdanan sa pagsulay | STC: AM1.5 1000W/m² 25℃ |
| Mga parameter sa pagtrabaho | |
| OTR | - 40℃— +80℃ |
| Pagtugot sa Gahum | ±2% |
| Boltahe sa Sistema | DC1000V |
| Pinakataas nga rating sa piyus | 20Usa ka |
| Nominal nga temperatura | 45±2℃ |
| Klase sa Kaluwasan | Klase 2 |
| Rating sa resistensya sa sunog | Klase C |
| Kapasidad sa pagkarga | |
| Karga nga estatiko sa atubangan | 3600Pa |
| Likod nga static nga karga | 2400Pa |
| Pagsulay sa Epekto sa Ulan-yelo | Diametro: 25mm, Katulin sa epekto: 23m/s |
| Koepisyent sa temperatura | |
| TC Power | - 0.30%/℃ |
| Boltahe sa TC | - 0.28%/℃ |
| TC Current | +0.05%/℃ |
Pagpakita sa Produkto

Pangutana Karon!
Alang sa mga pangutana bahin sa among mga produkto o listahan sa presyo, palihug ibilin ang imong email kanamo ug kami mokontak kanimo sulod sa 24 oras.








![[Hulagway sa Produkto 03] 710-365 105W Itom nga Likod nga Kurbadong Tabla GGFM-NBSS45-20A PERC.jpg](https://ecdn6-nc.globalso.com/upload/p/4466/image_other/2026-03/product-image-03-710-365-105w-black-back-curved-board-ggfm-nbss45-20a-perc.jpg)